Прибирання торгових приміщень

Прибирання супермаркетів має на увазі наведення чистоти не
тільки в торгових залах, а й також у складських та
адміністративних приміщеннях, на кухні (якщо є даний відділ) і в
інших кімнатах. Професійні клінери компанії «Королева чистоти»
гарантують наведення порядку на всіх прилеглих територіях до
супермаркету.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання
Прибирання торгових приміщень
Прибирання супермаркетів має на увазі наведення чистоти не тільки в торгових залах, а й також у складських та адміністративних приміщеннях, на кухні (якщо є даний відділ) і в інших кімнатах. Професійні клінери компанії «Королева чистоти» гарантують наведення порядку на всіх прилеглих територіях до супермаркету.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання

Ціни на прибирання супермаркетів в Києві

Вартість послуги:

Вартість на прибирання супермаркетів договірна.
Виїзд менеджера безкоштовний.

Телефонуйте за вказаними телефонами
або пишіть на e-mail: info@queen-cleaning.com.ua

У вас є питання?
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами
протягом 5 хвилин!
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті
і отримаєте знижку 10%
на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться
з вами і уточнить всі деталі та
нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час
фахівці приїдуть до вас
і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся
що все виконано згідно
з вашими побажаннями
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті і отримаєте знижку 10% на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі та нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час фахівці приїдуть до вас і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся що все виконано згідно з вашими побажаннями

Що входить в прибирання?

Додаткові послуги
Хімчистка
м'яких меблів

від 250 грн

Group 876
Хімчистка
килимів

від 90 грн/м2

Group 873
Хімчистка
штор

від 150 грн

Group 877
Прасування
речей

від 200/год

Group 875
Миття всередині
холодильника

від 250 грн

Group 869
Миття всередині
мікрохвильовки

від 150 грн

Group 872
Додатковий
санвузол

від 200 грн

Group 878
Доставка
драбини

від 350 грн

Для прибирання невеликих магазинчиків зазвичай наймають прибиральницю, яка живе поруч або ж доплачують касиру або продавцю. Якщо магазин великий, і він потрапляє в категорію супер- або гіпермаркет, або якщо бізнес – це здача в оренду площ в ТЦ або ТРЦ, то для підтримки чистоти потрібен професійний підхід і багато підготовлених фахівців-клінерів. Довірте прибирання супермаркету або іншого торгового приміщення в Києві агентству Королева Чистоти. Ми працюємо в цій сфері більше 10 років і заслужено входимо в щорічний ТОП-3 кращих клінінгових компаній столиці України.

Особливості прибирання магазинів і супермаркетів в Києві

Від грамотності постановки, регулярності та педантичності вирішення завдань, пов’язаних з експлуатацією торгових приміщень, залежить успіх бізнесу.

Прибирання в супермаркеті або професійні клінінгові роботи в приміщеннях гіпермаркетів, ТЦ і ТРЦ вимагає дотримання таких особливостей:

 • великі площа і висота приміщень різного призначення, багато горизонтальних поверхонь (полиць) і скління;
 • контроль за санітарно-гігієнічним станом торгового, технологічного, складського обладнання та інвентарю, особливо в залах продуктової групи і місцях приготування, продажу (видачі) та споживання їжі;
 • нерівномірні в часі потоки відвідувачів, що проходять через деякі з приміщень супермаркету або торгового центру;
 • пікові навантаження відвідувань в передсвяткові дні.

Ці нюанси є підставою для особливо ретельного планування, неухильного дотримання та гнучкої оперативної зміни графіка клінінгових робіт, проведення спеціальних санітарно-технічних заходів, в тому числі дезінсекції та дератизації, залучення великої кількості клінерів різної спеціалізації.

Типи прибирання торгових приміщень

Види прибирання торгових приміщень диференціюються за різними критеріями, і бувають:

 • підтримуюче, щоденне, санітарне, генеральне;
 • наведення чистоти після ремонту;
 • сухе і вологе прибирання;
 • суха і волога хімчистка;
 • дезінфекція, дезінсекція, дератизація;
клінінг всередині магазину, літнє і зимове прибирання прилеглої території, клінінгова обробка фасаду будівлі та рекламних вивісок.

У київському агентстві Королева Чистоти можна замовити як разову послугу з перерахованих вище, так і укласти контракт на тривалу співпрацю з отриманням повного спектра комплексного клінінгу, який повинен проводитися в торгових залах, на складах і в інших приміщеннях великих магазинів.

Що входить в підтримуюче прибирання магазинів

Підтримуюче прибирання – інтенсивний і екстрений клінінг протягом робочого часу магазину. Для надання такої послуги потрібна постійна присутність чергового клінера. В його обов’язки входить прибирання туалетів (екстрене та по годинах), оперативне локальне вологе прибирання підлоги в продуктових залах і зонах громадського харчування у великих торгових комплексах в місцях, в яких сталася НП (щось розбили/розлили/розсипали), прибирання кабінетів керівників магазину і бухгалтерії, стаффа.

Нюанси щоденного клінінгу в великих магазинах

Особливість щоденного прибирання приміщень з високою прохідністю в тому, що для якісного клінінгу підлоги необхідне професійне обладнання, і працювати клінери повинні, коли магазин закритий.

При цілодобовому режимі роботи супермаркету або ТЦ / ТРЦ щоденне прибирання проводиться в нічний час або в періоди, коли відвідувачів практично немає. При цьому охорона магазину повинна стежити, щоб в зону, де виконуються клінінгові роботи, доступ покупцям був тимчасово закритий.

Щоденний клінінг в супермаркеті, який не працює в нічний час виконується або рано вранці, до відкриття, або ввечері, коли магазин закриється для покупців.

Санітарні дні в продуктових залах, кулінарії і зонах громадського харчування

За нормами та правилами санітарії та гігієни, затвердженими для українського громадського харчування, в приміщеннях, де продають продукти, а також готують і зберігають їжу та напівфабрикати, належить проводити санітарний день, і робити це не рідше, ніж 1 раз на місяць. У цей час проводиться прибирання торгових залів, робочих і підсобних приміщень, холодильного та кухонного обладнання, інвентарю, складів.

У такі дні ретельно миються всі обробні поверхні, шафи та кухонні меблі, плити і жарочні шафи, кавоварки, освітлювальні прилади, витяжки, мийки, санітарне обладнання. Штори і/або жалюзі змінюються на чисті.

Окремо відзначимо, що в зонах гіпер- і супермаркетів, ТЦ і ТРЦ, які відносяться до громадського харчування, використовується дезінфекція та миючі засоби, які включені до Держреєстру дезінфікуючих засобів. При цьому для клінінгу торгових, виробничих, технологічних приміщень, санітарних кімнат і побутових приміщень використовується різний клінінговий інвентар, який повинен і окремо зберігатися.

Крім цього, на момент санітарного прибирання вся продуктова група, напівфабрикати і готова їжа захищаються від контакту із засобами для клінінгу та дезінфекції. Ну а перед проведенням дезінсекції та дератизації кулінарний інвентар, посуд і харчові продукти прибирають в закриті шафи, а дістаються лише після ретельного прибирання.

Генеральне прибирання супермаркетів

Генеральний клінінг в великих магазинах, ТЦ або ТРЦ зазвичай проводиться 1 раз в 3-4 місяці або частіше. Прибирання в зонах громадського харчування та санвузлах виконується за схемою схожою з прибиранням під час санітарних днів. У всіх інших приміщеннях під час генерального прибирання звертають пильну увагу на місця, які недоступні або не обробляються під час щоденного клінінгу. Крім цього в перелік робіт також входять:

 • обробка поверхонь промисловими пилососами;
 • миття вікон, підвіконь, скляних поверхонь, дверей, освітлювальних приладів;
 • суха чистка жалюзі;
 • чищення м’яких і корпусних меблів;
 • знепилювання радіаторів опалення;
 • видалення складних забруднень з усіх поверхонь, в тому числі меблів, решіток вентиляції, стель.

Закінчується генеральне прибирання виносом сміття.

Переваги роботи з Queen Cleaning

Співпраця з агентством Королева Чистоти в Києві допоможе керуючим столичними магазинами і ТРЦ не турбуватися про чистоту приміщень і дотримання санітарно-гігієнічних норм, і бути впевненим, що порядок і чистота будуть справляти на відвідувачів найкраще враження. У нас є достатня кількість досвідчених клінерів і майстрів хімчистки, а також сучасного клінінгового обладнання, інвентарю та засобів, для швидкого та якісного прибирання всередині магазину з великими торговими площами, впорядкування їх фасадів та прилеглої території.

Столична клінінгова компанія Королева Чистоти – ідеальне прибирання торговельних, складських та виробничих приміщень, в магазинах, гіпермаркетах, ТЦ і ТРЦ Києва, без зусиль і клопоту, і за прийнятну для бізнесу ціну.

Поширені запитання
Поширені запитання