Прибирання ресторанів

Кожен власник закладів громадського харчування турбується
про те, щоб завжди підтримувати чистоту і порядок на кухні,
в залі, в санвузлах. Адже від чистоти залежить не тільки зовнішній
охайний вигляд закладу, а й також правильне зберігання
продуктів харчування. Для відвідувачів важливе питання санітарії,
і дотримання елементарних правил чистоти.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання
Прибирання ресторанів
Кожен власник закладів громадського харчування турбується про те, щоб завжди підтримувати чистоту і порядок на кухні, в залі, в санвузлах. Адже від чистоти залежить не тільки зовнішній охайний вигляд закладу, а й також правильне зберігання продуктів харчування. Для відвідувачів важливе питання санітарії, і дотримання елементарних правил чистоти.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання

Ціни на прибирання ресторанів в Києві

Вартість послуги:

Вартість на прибирання ресторанів договірна.
Виїзд менеджера безкоштовний.

Телефонуйте за вказаними телефонами
або пишіть на e-mail: info@queen-cleaning.com.ua

У вас є питання?
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами
протягом 5 хвилин!
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті
і отримаєте знижку 10%
на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться
з вами і уточнить всі деталі та
нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час
фахівці приїдуть до вас
і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся
що все виконано згідно
з вашими побажаннями
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті і отримаєте знижку 10% на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі та нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час фахівці приїдуть до вас і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся що все виконано згідно з вашими побажаннями

Що входить в прибирання?

Додаткові послуги
Хімчистка
м'яких меблів

від 250 грн

Group 876
Хімчистка
килимів

від 90 грн/м2

Group 873
Хімчистка
штор

від 150 грн

Group 877
Прасування
речей

від 200/год

Group 875
Миття всередині
холодильника

від 250 грн

Group 869
Миття всередині
мікрохвильовки

від 150 грн

Group 872
Додатковий
санвузол

від 200 грн

Group 878
Доставка
драбини

від 350 грн

У закладах громадського харчування: в ресторанах, кафе, барах – прийнято включати в штат співробітників людей, що займаються прибиранням приміщень. Однак сьогодні, все частіше власники та керуючі таких підприємств вважають за краще передоручати такого роду роботи професійним клінінговим компаніям. Прибирання ресторанів – послуга, яка набирає популярність в столиці. Агентство Королева Чистоти надає її вже 10 років, і за цей час не отримала жодного нарікання чи претензії, а ті, хто звертався за одноразовим генеральним прибиранням стали нашими постійними клієнтами.

Особливості прибирання ресторанів і приміщень кафе

Професійний клінінг в ресторані або кафе видно відразу. Він визначається неозброєним оком і абсолютно у всіх, як в гостьових, так і в робочих приміщеннях, а також в інших зонах, наприклад, на літньому майданчику або задньому дворі.

Отже, головні властивості прибирання ресторану від професійного клінінгового агентства:

 1. Постійність. У київській компанії Королева Чистоти працює багато універсальних і вузькоспеціалізованих клінерів і майстрів вологої та сухої хімчистки. Тому в будь-якому випадку клінінг буде виконаний згідно обумовленого обсягу і графіку робіт.
 2. Швидкість. І щоденне, і санітарне, і генеральне прибирання ресторану або кафе виконується швидко, так як робота ведеться паралельно у всіх зонах закладу і достатньою кількістю клінерів.
 3. Якість. Наші фахівці клінінгу навчені різним технікам прибирання і задіюють різні навички, користуючись сучасним обладнанням та інвентарем і застосовуючи професійні засоби побутової хімії та хімчистки. Якість гарантована на 100%, так як роботу групи наших фахівців контролює бригадир.

Також звертаємо увагу, що крім генерального прибирання, яке на підприємствах громадського харчування роблять 4 рази на рік – на початку весни, літа, осені та зими, підтримувати ідеальний порядок допомагає щомісячний санітарний клінінг. Його обсяги теж досить значні, і якщо не замовляти послугу у фахівців, то вимагають або закриття закладу на вихідний, або серйозних змін в графіку роботи співробітників. А якщо санітарні години проходять поспіхом і неякісно, ​​то це вкрай негативно впливає на якість роботи кухарів і офіціантів в цей же або на наступний після прибирання день.

Ми надаємо клінінгові послуги в режимі 365/24/7, і за бажанням замовника можемо проводити будь-який вид прибирання в нічний час, в тому числі й після свят. За ціною послуги коштуватимуть трохи дорожче, але зате заклад громадського харчування може продовжувати функціонувати як зазвичай – без пропущених днів і без зниження якості обслуговування.

Що входить в прибирання підприємств громадського харчування

Якщо одна штатна прибиральниця, як правило, миє підлогу у всіх приміщеннях ресторану (кафе, барі), а також дезінфікує умивальники та унітази, то всі інші клінінгові заходи лягають на плечі кухарів, їх помічників, барменів та офіціантів. Така організація щоденних підтримуючих, щотижневих санітарних і щоквартальних генеральних прибирань в закладах громадського харчування не дає якісного результату.

Фахівці компанії Королева Чистоти: клінери і майстри хімчистки – виконують покладені на них обсяги та ділянки роботи завжди якісно і скрупульозно. Перерахуємо, які функціональні обов’язки і види робіт, можна замовити разово або на постійній основі.

Прибирання торгового залу

Генеральний клінінг основного, VIP і банкетного залу ресторану або кафе зазвичай включає наступні заходи:

 • вологе прибирання або полірування підлоги;
 • догляд за стінами і стелею;
 • обробка освітлювальних приладів;
 • протирання від пилу і полірування деталей меблів та інтер’єру;
 • миття вікон, вітрин, скління, дзеркал;
 • суха і волога хімчистка м’яких меблів, гардин, жалюзі, портьєр, килимів, гобеленів.

Обсяг робіт, який здійснюється під час підтримуючих або санітарних прибирань менший. Його складові та деталі прописуються і калькулюються окремо. Так само окремим рядком в контракті узгоджуються роботи з прибирання вхідної групи ресторану: літнього майданчика, ганку, передпокою, вбиральні. Багато закладів громадського харчування покладають на клінінгову компанію і обов’язки стеження за чистотою фасаду будівлі та рекламних вивісок, прибирання тротуару перед парадним входом і на задньому дворі, вивезення твердого сміття і продуктових відходів.

Прибирання кухні ресторану

Щоб свята святих ресторану і кафе – кухня, була завжди бездоганно чистою, клінінгова компанія бере на себе наступний обсяг робіт:

 • санітарна обробка підлоги, стін, стелі, кухонних меблів;
 • знежирення всіх робочих поверхонь, кухонних витяжок, духових шаф;
 • чищення та миття морозильного обладнання зовні;
 • чищення мийок і сантехніки, прочищення каналізаційних стоків;
 • роботи по дезінсекції та дератизації.

За окремою домовленістю і в присутності матеріально відповідального співробітника підприємства можливе прибирання приміщень продуктового та інших складів.

Прибирання сантехнічних кімнат та інших приміщень

У закладах громадського харчування, які тримають високий рівень обслуговування і дорожать репутацією, особлива увага приділяється клінінгу гостьових туалетних кімнат, душових і туалетів для персоналу. Прибирання також потрібне в Staff, де переодягаються і відпочивають співробітники закладу, а також в бухгалтерії і в кабінеті керуючого рестораном.

Переваги роботи з Queen Cleaning

Уклавши довгостроковий контракт на послугу Прибирання ресторану в Києві в клінінговій компанії Королева Чистоти, керуючий столичного підприємства громадського харчування звільняє себе від підбору прибиральниць, складання графіка їх роботи і вимушеного постійного контролю за якістю прибирання. Він також економить час і гроші на пошук і покупку деяких витратних матеріалів та засобів побутової хімії, клінінгового обладнання та інвентарю. Разовий договір на клінінг ресторану також вигідний, так як допоможе швидко навести ідеальну чистоту і порядок, наприклад, перед банкетом або після свята.

Поширені запитання
Поширені запитання