Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту - клопітка робота, на яку
доводиться витрачати від декількох годин до цілого дня.
Як правило, в цій послузі потребують нові власники квартири,
будинки, ті, хто вирішив зробити косметичний або капітальний
ремонт у всіх кімнатах або вибірково - тільки в деяких
житлових приміщеннях.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання
Прибирання
після ремонту
Прибирання після ремонту - клопітка робота, на яку доводиться витрачати від декількох годин до цілого дня. Як правило, в цій послузі потребують нові власники квартири, будинки, ті, хто вирішив зробити косметичний або капітальний ремонт у всіх кімнатах або вибірково - тільки в деяких житлових приміщеннях.
Працюємо 24/7
Прибираємо навіть
вночі і в вихідні
Еко засоби
Використовуємо натуральні
засоби для прибирання

Ціни на прибирання після ремонту в Києві

Комплексне прибирання будинків, котеджів:
Вартість:
Котедж, будинок до 100 м2
від 4739 грн
Котедж, будинок 100-150 м2
від 5989 грн
Котедж, будинок 150-200 м2
від 6540 грн
Прибирання 1-о кімнатної квартири до 40 м2
від 3 200 грн
Кожен додатковий м2
від 25 грн
У вас є питання?
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами
протягом 5 хвилин!
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті
і отримаєте знижку 10%
на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться
з вами і уточнить всі деталі та
нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час
фахівці приїдуть до вас
і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся
що все виконано згідно
з вашими побажаннями
Професійний
підхід до збирання
Заявка
Залиште заявку на сайті і отримаєте знижку 10% на перше замовлення
Розрахунок
Наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі та нюанси майбутньої прибирання
Прибирання
У зручний для вас час фахівці приїдуть до вас і зроблять прибирання
Оплата
Після того, як ви переконаєтеся що все виконано згідно з вашими побажаннями

Що входить в прибирання?

Додаткові послуги
Хімчистка
м'яких меблів

від 250 грн

Group 876
Хімчистка
килимів

від 90 грн/м2

Group 873
Хімчистка
штор

від 150 грн

Group 877
Прасування
речей

від 200/год

Group 875
Миття всередині
холодильника

від 250 грн

Group 869
Миття всередині
мікрохвильовки

від 150 грн

Group 872
Додатковий
санвузол

від 200 грн

Group 878
Доставка
драбини

від 350 грн

Закінчення будь-якого ремонту, як капітального, так і косметичного, — це завжди свято. Але для того, щоб обстановка і настрій були дійсно святковими, оновленим приміщенням потрібен особливий клінінг. Прибирання квартир після ремонту в Києві співробітниками компанії Королева чистоти — послуга високої професійної якості за доступну ціну. Бригади наших клінерів також швидко і без проблем наведуть ідеальний лад після будівельних і ремонтних робіт в приватних будинках і котеджах, офісах та інших виробничих приміщеннях.

Що входить в прибирання після ремонту

Прибирання квартир після ремонту і генеральне прибирання приміщення — це 2 різних види клінінгу. Більш того, вид послуги «Прибирання після ремонту» охоплює кілька різновидів, що кардинально відрізняються між собою.

Прибирання після будівництва (перед початком оздоблювальних робіт в новобудові)

У комплекс клінінгових робіт після будівництва входять: збір, сортування і винесення будівельного сміття, очищення всіх поверхонь від мікроскопічного будівельного пилу, а потім і від різного роду і ступеня забруднень, обробка батарей і дверей, очищення віконних рам і миття шибок.

Ми не просто виносимо розсортоване по мішках будівельне сміття, а домовляємося з професійною організацією, про його вивезення в день надання послуги. Здається, що цей різновид прибирання у квартирі багатоквартирного будинку або приватного котеджу найпростіший, але це не так. Насправді обсяги робіт великі, забруднення значні та складні, і щоб зробити таке прибирання якісно​, необхідне потужне клінінгове обладнання, інвентар та хімічні засоби хімії професійного класу.

Прибирання після капітального ремонту

Після капремонту зазвичай потрібне комплексне прибирання приміщень, яке схоже з генеральним, але в нього входять й інші спеціалізовані роботи, наприклад, видалення «забутих» будівельниками плям цементу, фарби, лаку, клею, залишків самоклеювальної плівки.

У кімнатах і коридорах виконується сухе і вологе прибирання, поліруються дерев’яні меблі та інша фурнітура, що вимагає дзеркального блиску, наводиться лад у коморах і на балконах, тканинні дивани, сидіння стільців та ортопедичні матраци пилососять, а шкіряні меблі обробляють спеціальним доглядальним засобом.

На кухні, крім глобального сухого та вологого прибирання, миються всі фасади, в тому числі робочі поверхні та кухонний фартух, приводяться до ладу зовнішні стінки всіх побутових приладів, сантехніка, протираються меблі. Всі важкодоступні місця на кухні, а особливо у ванній кімнаті та санвузлі обробляються парогенератором.

Прибирання після косметичного ремонту (оздоблювальних робіт в новобудові)

Цей різновид клінінгових робіт більше схожий на підтримувальний різновид прибирання у квартирі або будинку, але передбачає, що виявлені плями фарби або клею, що залишилися після ремонту на стінах, стелі, підлозі, дзеркалах і шибках будуть ліквідовані за замовчуванням. Таке прибирання також часто замовляють в середині або кілька разів протягом капітального, а іноді й косметичного ремонту.

Від чого залежить ціна на прибирання після ремонту

Для зручності клієнтів на нашій сторінці наведені орієнтовні розцінки на генеральне прибирання квартир після ремонту в Києві, в залежності від їх площі — квадратних метрів підлоги приміщення. Однак це не остаточна вартість. На неї впливають багато факторів, наприклад, висота стель або занадто велика площа будівельних забруднень, яка вимагатиме збільшення часу обробки та витрати засобів побутової хімії.

Якщо загальна площа приміщення, яке треба прибрати після ремонту, перевищує 200 м2, то остаточна вартість клінінгових робіт збільшитися, як мінімум, на 25 грн за кожен додатковий квадратний метр.

У скільки точно обійдеться прибирання після ремонту скаже менеджер. Він складе детальну калькуляцію, при цьому в неї окремими пунктами увійдуть:

Загальна ціна прибирання після ремонту квартири, котеджу або офісу в Києві також буде залежати від дати, дня тижня і часу надання послуги. Компанія Королева чистоти працює в режимі 24/7/365. Тому робота наших клінерів у вихідні та святкові дні, а також вночі, оплачується за вищим тарифом.

Прибирання після ремонту в Києві від клінінгової компанії Королева чистоти — це швидкий результат, порядність і професіоналізм співробітників, поєднання високої якості та доступної ціни.

Поширені запитання
Поширені запитання